درباره سایتیما

سایتیما به عنوان یک مرکز تخصصی در زمینه دیجیتال مارکتینگ و طراحی صفحات وب ، از سال 1396 فعالیت خود را در زمینه تولید وب سایت های اصولی وراهکار های علمی بازاریابی ، آغاز نموده و با تیمی قوی در این زمینه به همراه نگاهی دقیق به اهداف ، سعی بر خلق آثاری دارد که به بهترین شکل ممکن مقصود سفارش دهنده را انتقال داده و همواره وجه تمایز خود را حفظ نماید.

متفاوت باش !

سایتیما در طول مدت فعالیت خود با سازمان‎ها، شرکت‎ها و اشخاص حقیقی و حقوقی بسیاری همکاری داشته است. مشتریان ما همواره به دنبال بهترین‎ها هستند و تمام سعی ما بر این است تا خدماتی حرفه‎ای، استاندارد و با کیفیتی مطلوب به آنها ارائه نماییم.

مشاورین و متخصصین

از بهترین مشاورین و متخصص‌ترین‌ها در تمامی بخش ها استفاده کرده‌ایم

کیفیت بالای خدمات

تلاش می کنیم بالاترین کیفیت را ارائه دهیم و آن را به شما تضمین دهیم

تجربه چند ساله ما

با تجربه چند ساله ما در در حوزه دیجیتال مارکتینگ در کنارتان هستیم

درباره ما | سایتیما
درباره ما | سایتیما
کلمه سایتیما تشکلیل شده از سه کلمه ( سایت + تیم + ما ) می باشد ، همین ایده و رسالت اصلی ما در کنار خلق ارزش برای کسب‌وکارها رو نشون میده که به همراه تیم تخصصی سایتیما می توانید به بهترین نتیجه دست یابید .

ما در سایتیما چجوری زندگی می کنیم؟

با وجود قدرت تفکر خلاقانه، کند و کاش عمیق و چشم اندازی منحصر به فرد در مورد فن آوری های نو ظهور، ما در تهیه نقشه راه برای تحول دیجیتالی شما کنار شما هستیم.

0
ساعت کار انجام شده
0
لیوان چای مصرف شده
درباره ما | سایتیما
0
بطری هایپ مصرف شده
0
لیوان قهوه مصرف شده

هوشمندی !

مشتریان به شرکت‌هایی اعتماد می‌کنند و آن‌هایی را ترجیح می‌دهند که بی عیب و نقص و با تجربه به نظر برسند. با یک هویت به یاد ماندنی و گرافیکی با کیفیت بالا، کسب و کار شما می‌تواند حس حرفه‌ای بودن که برای موفقیت هر شرکتی ضروری است را انتقال دهد… و اینجاست که ما وارد می‌شویم !

سایتیما اهداف و راهبردهای بازاریابی و فروش شمارا به برنامه های عملیاتی یکپارچه و دقیقی ترجمه می کند که به شما امکان کنترل و تخصیص بهینه هزینه های بازاریابی و تبلیغات را به شما اهدا می کند.

همکاری با شما

همکاری با شما قراره شروع یه داستان جذاب از موفقیت‌ها و چالش‌هایی باشه که باهم پشت سر میذاریم و ما تا انتهای این داستان تمام قد کنارتونیم. پس همین حالا از طریق راه‌های ارتباطی با ما ارتباط بگیرین و بهترین مسیر و راهکار رو برای شروع داستان کسب‌وکار خودتون در فضای دیجیتال انتخاب کنین.

به مشاوره نیاز دارید؟

امکانش هست بدون مشورت و پرس‌وجو تصمیم مهم درستی گرفت؟ جهت مشاوره رایگان و تماس مشاوران سایتیما با شما می توانید فرم را پر کرده و برای ما ارسال نمایید. کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت.

درخواست خدمات

فرم درخواست مشاوره رایگان سایتیما